Vánoční dárky

Vánoční dárky

Vánoční čas se již nezadržitelně blíží  a pokud ještě otálíte s nákupem dárků, je nejvyšší čas to napravit. U většiny eshopů nyní vrcholí slevy v podobě „black friday“ a lepších cen se už asi nedočkáte. Níže vám nabízím několik mých doporučení rozdělených do věkových kategorií.

Hračky 0-5m+

Pro takto malé miminko nemá asi moc smysl vymýšlet hromadu vánočních dárků, ale pokud přeci jen chcete nějakou tu drobnost své ratolesti darovat, doporučuji zabrouzdat mezi interaktivní hračky. U nás jsou velmi oblíbené ty od značky Bigjigs nebo Hencz Toys, které jsem již doporučovala v tomto příspěvku.

BIGJIGS TOYS labyrint Aktivní koule

Kde koupit?

Rovněž jsou super na hraní různé textilní koule, které mají různé úchytky nebo tkaničky nebo měkké pískací knížky, které může miminko i strkat do pusy. Knížky obecně jsou u nás velmi populární. Když je dcera nevrlá kvůli zoubkům nebo se večer už blíží čas spánku vždy šáhneme po nějaké pohádce nebo říkankách, u kterých se uklidní a na chvíli ji to zabaví.

Dále mohu vřele doporučit zrcátko od Fischer Price. Je rozkládací a pomocí suchého zipu jej zase rychle zavřete – skvělé na cestování. Jedna strana je šustivá, druhá píská. Za nás super!

Mattel Fisher Price zrcátko opička

Kde koupit?

6m+

Přibližně v tomto věku se už bude vaše dítě obracet na bříško, možná i zpět. Bude objevovat své nožičky a poléhavat na boku. Je čas na hraní pořídit nějakého plyšáka, se kterým si vyhraje právě ve zmiňovaných polohách.

Velmi oblíbeným pomocníkem je od Fisher Price mluvící pejsek a nově i pejskova sestřička. Hračku uvítáte i v pozdějším věku, kdy začne dítě mluvit, protože plyšák vyhrává nejen veselé písničky, ale umí i různé fráze a základní slova.

Mattel Fisher Price Mluvící pejsek

Kde koupit? Alza.cz

Další interaktivní a zároveň rostoucí hračkou je Fisher Price stoleček, který má mnoho funkcí. Malým objevitelům jen nepřiděláte nohy a mohou si s ním hrát i na zemi.

Mattel Fisher Price Pejskův stoleček

Kde koupit? Alza.cz

Ano, jsem velký fanda i značky Fisher Price. Ve většině případů se jedná o jeden velký barevný kýč, ale děti tyto hračky milují a opravdu si s nimi vyhrají. Z nabídky jejich hraček mě dále zaujala Lama, která je vhodná pro hru na bříšku nebo Liška, která má dítě motivovat k lezení.

Fisher Price Lama pro hru na bříšku

Kde koupit?

Větší množství funkcí než u lamy najdete u zebry od K´s Kids. Zebra je větší a mezi hrací prvky patří různá chrastítka, motorický labyrint, kousátka, ale i různé druhy materiálu, které zaujmou dítě na dotek.

K´s Kids Velká zebra RYAN

Kde koupit?

V následujících dnech očekávejte doplnění ve věkové kategorii 1+, 2+, 3+ a 6+.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *