Postýlka pro miminko

Postýlka pro miminko

V minulém článku jsme se dozvěděli něco málo o tom jak dětskou postýlku vybrat. Níže vám proto přináším několik mých tipů na konkrétní produkty.

Drewex Kuba 2 je vyrobena z borovicového dřeva o rozměrech 120×60 cm v moderním bílém provedení. Postýlku můžete využívat hned ve třech nastavitelných polohách roštu (19, 33 a 46 cm od země) a její velkou výhodou je možnost stažení bočnice. Součástí postýlky naopak nejsou kolečka, které vám usnadní případnou manipulaci. Postýlka pak samozřejmě splňuje normy EU na výrobky pro děti do 3 let.

Dětská postýlka Drewex Kuba 2Zobrazit recenzePorovnat ceny eshopů

Dalším naším favoritem je dětská klasická postýlka Scarlett Kamila, která je vyrobena v jednoduchém designu. Zakoupit ji můžete v bílém nebo přírodním provedení a jako přednost této postýlky můžeme určitě zmínit stahovací bok, válendovou bočnici (již v ceně) a možnost dokoupení koleček. Rošt je možné polohovat do dvou poloh a postýlka splňuje platné normy EU na výrobky pro děti do 3 let.

Dětská postýlka Scarlett Kamila

Zobrazit recenzePorovnat ceny eshopů

Klups Safari Žirafa je hezká moderní postýlka s dětským vzorem, který je umístěn v čele postýlky. Je vyrobena z masivu a nabídne vám nastavitelný rošt do tří poloh a zakoupíte ji za velmi příjemnou cenu. Jako nevýhodu spatřuji nemožnost stažení bočnice postýlky a chybějící kolečka, které se mohou hodit při přemisťování postýlky třeba z pokojíčku do ložnice.

Její rozměry jsou 120x60x94 cm a váží cca 11 kg. Tuto dětskou postýlku zakoupíte i v kombinací bílé a hnědé ořechové barvy nebo bílé a přírodní hnědé.

Dětská postýlka Klups Safari Žirafa

Zobrazit recenzePorovnat ceny eshopů

Svého favorita si v této kategorii najdou i zastánci čistě přírodních materiálů. Jasnou volbou pro něj bude postýlka Alek od výrobce Ourbaby, která je vyrobena z borovicového dřeva. Výšku matrace je možné nastavit do 3 poloh a rovněž lze spustit boční stranu postýlky.

Ourbaby Alek postýlka přírodní

Porovnat ceny eshopů

Nádherná moderní postýlka s obrázkem králíčka značky New Baby vám nabídne praktický šuplík, dvě odnímatelné příčky a nastavitelný rošt do tří poloh. Postýlku můžete zakoupit i ve variantě se stahovací bočnicí. Nevýhodou pro někoho může být ale vysoká váha 32 kg. Značka New Baby používá pro výrobu výhradně materiály s potřebnými atesty a certifikáty. Postýlka je tak velmi odolná a pro vaše dítě bezpečná. V případě, že se chcete vyhnout „sterilní“ bílé, můžete tuto postýlku zakoupit v kombinaci bílá-dub s motivem medvídka.

Dětská postýlka New Baby Králíček

Porovnat ceny eshopů

Jako poslední variantu pro náročné maminky bych ráda zmínila postýlku se zabudovanou komodou/přebalovacím pultem od značky Klups. Model Kompakt je možné zakoupit v několika barevných kombinací – bílá, ecru ořech, ecru jesion. Postýlka má dvě výškové polohy a je možné vytáhnout dvě šprušle. Pořizovací cena je sice oproti výše zmíněným postýlkám vyšší, ale za tuto cenu získáte další kus nábytku navíc. Za zmínku určitě stojí také to, že později můžete postýlku rozložit a vznikne vám postel se šuplíkem a samostatná komoda.

Dětská postýlka Klups Kompakt

Zobrazit recenzePorovnat ceny eshopů2 komentáře ke článku “Postýlka pro miminko”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *