Postýlka pro miminko

Postýlka pro miminko

V minulém článku jsme se dozvěděli něco málo o tom jak dětskou postýlku vybrat. Níže vám proto přináším několik mých tipů na konkrétní produkty.

Drewex Kuba 2 je vyrobena z borovicového dřeva o rozměrech 120×60 cm v moderním bílém provedení. Postýlku můžete využívat hned ve třech nastavitelných polohách roštu (19, 33 a 46 cm od země) a její velkou výhodou je možnost stažení bočnice. Součástí postýlky naopak nejsou kolečka, které vám usnadní případnou manipulaci. Postýlka pak samozřejmě splňuje normy EU na výrobky pro děti do 3 let.

Dětská postýlka Drewex Kuba 2Kde koupit?

Klups Safari Žirafa je hezká moderní postýlka s dětským vzorem, který je umístěn v čele postýlky. Je vyrobena z masivu a nabídne vám nastavitelný rošt do tří poloh a zakoupíte ji za velmi příjemnou cenu. Jako nevýhodu spatřuji nemožnost stažení bočnice postýlky a chybějící kolečka, které se mohou hodit při přemisťování postýlky třeba z pokojíčku do ložnice.

Její rozměry jsou 120x60x94 cm a váží cca 11 kg. Tuto dětskou postýlku mimo klasické bíle zakoupíte i v kombinaci bílé a hnědé ořechové barvy nebo bílé a přírodní hnědé.

Dětská postýlka Klups Safari Žirafa

Kde koupit?

Svého favorita si v této kategorii najdou i zastánci čistě přírodních materiálů. Jasnou volbou pro něj bude postýlka Alek od výrobce Ourbaby, která je vyrobena z borovicového dřeva. Výšku matrace je možné nastavit do 3 poloh a bočnici postýlky je možné spustit dolu. V této variantě je k zakoupení také v bílé barvě.

Model Alek je možné pořídit i s vysuvným šuplíkem a to ve třech barvách (šedá, bílá, přírodní). Oproti modelu bez šuplíku ale nelze spustit bočnici (nahrazeno vyjmutím 3 příček z boku postele).

Ourbaby Alek postýlka přírodní

Kde koupit?

Klasická postýlka Scarlett Kamila je vyrobena v jednoduchém designu. Zakoupit ji můžete v bílém nebo přírodním provedení a jako přednost této postýlky můžeme určitě zmínit stahovací bok (použitý mechanizmus je opatřen 4 bodovým systémem na každé straně – s bočnicí se tak velmi dobře manipuluje), válendovou bočnici (již v ceně) a možnost dokoupení koleček. Rošt je možné polohovat do dvou poloh a postýlka splňuje platné normy EU na výrobky pro děti do 3 let.

Dětská postýlka Scarlett Kamila

Kde koupit?

Nádherná moderní postýlka s obrázkem králíčka značky New Baby vám nabídne praktický šuplík, dvě odnímatelné příčky a nastavitelný rošt do tří poloh. Postýlku můžete zakoupit i ve variantě se stahovací bočnicí. Nevýhodou pro někoho může být ale vysoká váha 32 kg. Značka New Baby používá pro výrobu výhradně materiály s potřebnými atesty a certifikáty. Postýlka je tak velmi odolná a pro vaše dítě bezpečná. V případě, že se chcete vyhnout „sterilní“ bílé, můžete tuto postýlku zakoupit v kombinaci bílá-dub s motivem medvídka.

Dětská postýlka New Baby Králíček

Kde koupit?

Jako poslední variantu pro náročné maminky bych ráda zmínila postýlku se zabudovanou komodou/přebalovacím pultem od značky Klups. Model Kompakt je možné zakoupit v několika barevných kombinací – bíláecru jesion. Postýlka má dvě výškové polohy a je možné vytáhnout dvě šprušle. Pořizovací cena je sice oproti výše zmíněným postýlkám vyšší, ale za tuto cenu získáte další kus nábytku navíc. Za zmínku určitě stojí také to, že později můžete postýlku rozložit a vznikne vám postel se šuplíkem a samostatná komoda.

Dětská postýlka Klups Kompakt

Kde koupit?4 komentáře ke článku “Postýlka pro miminko”

  • Holky, tak my jsme už z malé postýlky vyrostly… Teď vybíráme už postýlku pro 3 letou holčičku. Přeje si domečkovou postýlku. Máte tip, kde koupit kvalitní?

  • Ahojky, neznáte nějakou dobrou stránku kde najdu pěkné postýlky pro miminka a rovnou třeba pěkné dečky, polštářky, hnízdečka atak, aby to pěkně ladilo k sobě ?:-)

    • Dobrý den,
      To bohužel neznám. Osobně jsem v tomto směru nakupovala věci zvlášť. Ráda podporuji české výrobce a v případě dek nebo jiných lůžkovin se u nás najde opravdu hodně šikovných švadlenek. Vyberete jen látky a máte vše krásně sladěné :-). Mrkněte na fler nebo osobní dobrou zkušenost mám s hand made by luci nebo třeba mavie for babies.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *