Manuální odsávačky

Manuální odsávačky

V předchozím článku jsem se věnovala specifikaci a typům odsávaček, abyste měli představu na co se při výběru zaměřit. Nyní níže najdete několik mých doporučení na manuální odsávačky, které doporučuji zakoupit v případech, kdy potřebujete příležitostně odsát malé množství mléka.

V případě, že chcete mít odsávačku doma pouze „pro jistotu“ a na ostatní níže zmíněné varianty vám přijdou drahé, určitě vám přijde vhod odsávačka Akuku, kterou zakoupíte okolo částky 200 Kč. Podrobných recenzí sice moc nenajdete, ale pro příležitostnou úlevu svoji práci jistě odvede dobře.

Akuku Ruční transparentníKde koupit?

Další levnější variantou je ruční odsávačka Canpol Babies Basic. Výrobce uvádí, že se odsávačka snadno obsluhuje a díky malému počtu dílů se jednoduše čistí.

Canpol Babies BASIC ručníKde koupit?

Philips Avent Natural je mezi manuálními odsávačkami tím nejoblíbenější a nejlépe hodnoceným modelem. Na internetu produkt sežene aktuálně nejlevněji za cca 1 000 Kč.

Manuální odsávačka Philips avent naturalKde koupit?

Velmi kladné hodnocení má také konkurenční Medela Harmony Light 2. Tato manuální odsávačka byla vytvořena na základě technologie dvou fázového sání a disponuje například i otočným madlem. Benefitem této značky je především to, že manuální odsávačku můžete kdykoliv rozšířit na elektrickou. Cenově Medelu Harmony Light pořídíte za částku těsně přesahující 1 000 Kč.

Manuální odsávačka Medela Harmony Light_2

Kde koupit?

Poslední manuální odsávačkou, kterou vám v rámci našeho doporučení představím je LOVI ruční odsávačka EXPERT. Odsávačka pomocí 3D technologie odsávání perfektně napodobuje proces sání miminka a umožňuje tak bezbolestné a rychlé odsávání mléka. Sadu zakoupíte okolo 900 Kč.

Ruční odsávačka Lovi expertKde koupit?Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *