Nejlepší elektrická odsávačka

Nejlepší elektrická odsávačka

V předchozím článku jsem se věnovala specifikaci a typům odsávaček, abyste měli představu na co se při výběru tohoto pomocníka zaměřit. Zde najdete několik mých doporučení na elektrické odsávačky, o kterých si myslím, že stojí za koupi.

Mým osobním favoritem z pohledu ceny/výkon je odsávačka mateřského mléka PHILIPS AVENT NATURAL. Odsávání mléka je mnohem jednodušší a příjemnější díky měkké masážní podložce s masážními prvky, která jemně prs stimuluje, aby se mléko uvolnilo. Velkým plusem je nově mnoho možností nastavení, odsávačka je totiž vybavena 8 stimulačními a 16 odsávacími nastaveními. Odsávačku mohu z vlastní zkušenosti doporučit (produkt jsem si zakoupila sama pro osobní potřeby).

Odsávačku můžete zakoupit v základním balíčku za částku kolem 3 600 Kč nebo v balíčku doplněným o kojeneckou lahvičku, VIA pohárky s víčkem pro uskladnění mléka, masážní vložku, adaptér pro VIA pohárky, pouzdro a vzorek jednorázových prsních vložek. Velkou sadu pak pořídíte za podobnou cenu od 3 700 Kč.

Odsávačku pro dvojčátka zakoupíte ZDE

Philips AVENT elektronická Single sadaKde koupit?

Velmi kladné hodnocení ze strany uživatelek má dvoufázová odsávačka MEDELA SWING Calma. Model Swing Calma, stejně jako výše zmíněná odsávačka od Aventu, nejdříve prso stimuluje a tím podporuje laktaci. V druhé fázi začne odsávačka napodobovat sání kojence – sání je pomalejší, ale mnohem intenzivnější. Medela Swing se pyšní malým motorem a tím i lepší skladností. Cena je ale oproti konkurenci o dost vyšší a pohybuje se okolo částky 4 000 Kč.

Odsávačka Medela swingKde koupit?

Za zvýhodněnou cenu okolo 4 800 Kč můžete zakoupit rovněž startovací sadu, která navíc obsahuje kojeneckou láhev, vzorek hojivé masti Purelan, sáčky na skladování mléka, vzorek jednorázových prsních vložek, sterilizační sáček a praktickou omyvatelnou taštičku se zipem.

Medela swing starter sadaKde koupit?

Medela nově nabízí model Swing Flex, který je jiný oproti modelu Calma především prsním nástavcem PersonalFit Flex.

Model pro dvojčata zakoupíte ZDE

Medela elektrická odsávačka

Kde koupit?

Devět úrovní nastavení odsávání, stimulace nebo masáže a to vše přehledně na digitálním displeji nabízí značka TrueLife s modelem Nutrio. Odsávačka je lehká, skladná, vhodná na cesty.

TrueLife Nutrio BP Electric

Kde koupit?

Za nižší cenu cca 2 000 Kč můžete zakoupit elektrickou odsávačku mléka od značky Tommee Tippee. Odsávačka disponuje měkkou silikonovou přísavkou, která má věrně napodobovat přirozené sání dítěte. Pro maximální pohodlí a efektivní odsávání si můžete sama vybrat ze 4 stupňů odsávání. Balení pak obsahuje láhev C2N se savičkou, sterilizační krabici, nádobku na skladování mléka a 6x prsní vložku. V rámci hodnocení ale uživatelky zmiňují vyšší hlučnost přístroje.

Odsávačka Tommee TippeeKde koupit?

Za zmínku určitě také stojí odsávačka Canpol Babies elektricka EasyStart. Tato dvoufázová odsávačka disponuje třemi stupni regulace sání a mléko můžete odsávat buď do láhve nebo přímo do zásobníku pro uchování mléka. Canpol Babies EasyStart zakoupíte za parádní cenu již kolem 1 500 Kč.

Odsávačka Canpol Babies Easystart

Kde koupit?Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *