Postel pro větší dítě

Postel pro větší dítě

Pokud právě vybíráte postel pro větší dítě, najdete na trhu širokou škálu výrobků. Je třeba se tak zamyslet, zdali chcete úplně jednoduchou postel, která ale zase vydrží třeba i do puberty nebo nějakou designovku. Níže najdete několik tipů, které mě zaujali.

Jednoduchou, ale za to velmi praktickou postel za cenu cca 4 000 Kč pořídíte od značky Halmar, model Natalie 2. Postel působí velmi moderním dojmem a z praktického hlediska nabízí výsuvnou přistýlku na kolečkách. Vyrábí se pouze v univerzální bílé barvě.

Halmar Natalie 2 postel

Zobrazit recenzePorovnat ceny eshopů

Cenově přijatelnější variantu jednolůžka se zábranou najdete u značky Vomaks, model DP 019. Postel působí hezkým a bytelným dojmem. Také nabízí úložný prostor ve formě dvou šuplíků a můžete si vybrat hned z několika rozměrů.

Dětská poste Vomaks DP 09
Postel zakoupíte za příznivou cenu okolo 2 500 Kč

Porovnat ceny eshopů

Dětská postel ve tvaru domečku je v poslední době velký boom. Zakoupit ji můžete v několika barevných kombinací a skvěle k ní nakombinujete různě doplňky například ve formě závěsných světel nebo slečně můžete přidat voál.

Benlemi domeček Tery
Módní postýlku ve tvaru domečku pořídíte nejlevněji za 5 399 Kč

Zobrazit recenzePorovnat ceny eshopů

Malou slečnu určitě nadchne tématická postýlka s motivem roztomilé víly od značky Halmar, model Happy Fairy. Součástí postele je i úložný prostor na kolečkách, do kterého můžete uložit hračky nebo třeba lůžkoviny. Výrobce pak deklaruje odolnost vůči poškrábání, promáčknutí nebo znečištění. Cena postele je přijatelná a činí cca 2 500 Kč.

Dětská postel Halmar Happy Fairy

Porovnat ceny eshopů

Malým závodníkům zas uděláte radost pořádným fárem. Levnější variantou okolo 3 000 Kč může být například model Speed.

Dětská poste Halmar Speed

Porovnat ceny eshopů

Velcí příznivci pak budou nadšeni z rostoucí postele ve tvaru Corvetty s funkčními přední světlomety, které mohou posloužit jako noční světlo. Tato vymazlená postel se ale pohybuje v trochu vyšší cenové kategorii a pořídíte ji za částku cca 13 tisíc.

Dětská poste STEP2 Corvette

Zobrazit recenzePorovnat ceny eshopů

Nemáte v pokoji moc prostoru? Vhodným řešení pro vás může být sestava se stolem, skříní a patrovou postelí. Model Antresola se vyrábí v několika barevných kombinací. Na své si tak přijdou nejen holky, ale i chlapci.

Antresola patrová postel
Krásný multifunkční kus nábytku s cenou okolo  15 000 Kč

Porovnat ceny eshopů

Pokud pokoj sdílí sourozenci spolu je skvělou volbou pro ušetření místa například patrová palanda ERYK. Tuto můžete zakoupit v bílé, přírodní nebo šedé barvě. Její výhodou je zabudovaný šuplík, který nejen poslouží k uskladnění hraček, můžete jej ale také použít jako třetí lůžko. Cena této palandy se pohybuje okolo 6 000 Kč.

Patrová palanda BMS Group Eryk

Zobrazit recenzePorovnat ceny eshopůNapsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *