Nejlepší hluboký kočárek do 20 000 Kč

Nejlepší hluboký kočárek do 20 000 Kč

Hluboké kočárky jsou určeny pro novorozence a miminko vám v něm vydrží do cca 6-8 měsíců. Oproti korbičce u kombinovaného kočárku, bývá tento typ o trošičku větší. Miminko tak má dostatek pohodlí a prostoru. Nevýhodou je ale horší skladnost a u některých typů nemožnost připevnění autosedačky na daný podvozek.

V jednoduchosti je krása, své o tom ví kočárek Coss Classic od výrobce Roan. Předností kočárku je velká hluboká korbička s nastavitelným opěradlem a matrací. Rám kočárku je vyroben z lehkého hliníku a rukojeť z PU kůže je výškově nastavitelná. Model zakoupíte v několika jednoduchých, ale krásných barevných kombinací. Cena je více než přívětivá.

Hluboký kořárek Roan

 

Kde koupit?

Model Molla od značky Riko oproti ostatním zmíněným hlubokým kočárkům působí moderním a elegantním dojmem. Nabízí velkou korbičku v kombinaci lesklé eko kůže a melanžové látky. Zipy jsou vodotěsné a přikrývka korby se uchycuje magnety. Lehký hliníkový podvozek s odpružením všech kol je samozřejmostí. Jako velké plus musím zmínit možnost nastavení zavěšení korbičky na konstrukci kočárku podle vaší výšky! Volit můžete ze tří poloh. V nabídce jsou tři barevné kombinace – modrá, růžová a šedá.

Riko Molla stoneKde koupit?

Další variantou v této cenové kategorii je Inglesina Sofia, kterou výrobce nabízí v několika barevných kombinacích. Za příjemnou cenu okolo 12 000 Kč obdržíte hlubokou korbičku, pevný podvozek Comfort Ergo Bike, stojan Stand UpTM, pláštěnku a moskytiéru. Díky systému Easy Clip se pak vůbec nemusíte obávat nasazování a snímání částí kočárku. Podvozek je vyroben z ocelových trubek a je kompletně odpružen. Systém Easy Clip vám pak dále umožňuje využít konstrukci i pro autosedačku Inglesina Huggy.

Nevýhodou tohoto kočárku můžou být jeho kolečka, která jsou pevná a nafukovací. Díky pevným kolečkům se může s kočárkem hůře manipulovat a budete si taktéž muset hlídat, aby kola byla nafouklá a měla správný tlak.

Inglesina Sofia 2018 hluboký kočárek

Kde koupit?

Krásný retro kočárek okolo 16 000 Kč taktéž nabízí výrobce Inglesina. Model Vittoria je opět k mání v několika barvách, které spolu s chromovaným podvozkem působí velmi elegantně. U kočárku určitě oceníte praktickou možnost polohování zad bez nutnosti vyndávání miminka ven. Polohování totiž ovládáte u rukojeti kočárku. Díky systému Easy Clip nebudete mít ani problém s připevňováním a odnímáním korby od podvozku a korbička je rovněž schválena pro přepravu dítěte v autě (nutno pořídit sadu Inglesina Auto Kit). V ceně kočárku mimo jiné obdržíte i tašku na rukojeť s přebalovací podložkou.

Inglesina Vittoria 2017 hluboký kočárekKde koupit?

Posledním dnešním tipem je hluboký kočárek Stylo Class od firmy Bébécar. Tento model se pyšní natáčecími koly (40°) s možností aretace, měkce odpruženým podvozkem, chromovanou konstrukcí a výškově nastavitelnou rukojetí. Prostorná korba kočárku je vybavena měkkou matrací se čtyřmi polohami opěrky hlavy. Opět můžete vybírat z několika povedených barevných kombinací.

Bebecar Stylo Class hluboký kočárek

Kde koupit?

Pokud máte osobní zkušenost s výše uvedenými kočárky nebo si myslíte, že stojí za zmínku ještě nějaký jiný model, určitě se s námi o svůj názor níže v komentáři podělte.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *