Nejlepší hluboký kočárek do 20 000 Kč

Nejlepší hluboký kočárek do 20 000 Kč

Hluboké kočárky jsou určeny pro novorozence a miminko vám v něm vydrží do cca 6-8 měsíců. Oproti korbičce u kombinovaného kočárku, bývá tento typ o trošičku větší. Miminko tak má dostatek pohodlí a prostoru. Nevýhodou je ale horší skladnost a u některých typů nemožnost připevnění autosedačky na daný podvozek. Rovněž výběr je velmi v této cenové kategorii velmi omezený, jelikož za stejné peníze koupíte bez problémů minimálně kvalitní dvojkombinaci.

Model Campo od výrobce Euro-Cart je v této kategorii posledním zmíněným hlubokým kočárkem. Je velmi elegantní a oproti Inglesině nebo i Corvusu působí moderně. Výrobce u tohoto modelu nabízí inovativní systém tří stupňové regulace výšky korbičky – to ocení jak rodiče vyššího, ale i nižšího vzrůstu. Kočárek je odpružený, rukojeť je možné nastavit dle vlastních preferencí a přední kola jsou otočná s možností aretace.

Hluboký kočárek Euro Cart

Kde koupit?

Moderním a elegantním dojmem na mě působí model Molla od značky Riko.. Nabízí velkou korbičku v kombinaci lesklé eko kůže a melanžové látky. Zipy jsou vodotěsné a přikrývka korby se uchycuje magnety. Lehký hliníkový podvozek s odpružením všech kol je samozřejmostí. Jako velké plus musím zmínit možnost nastavení zavěšení korbičky na konstrukci kočárku podle vaší výšky! Volit můžete ze tří poloh. V nabídce jsou tři barevné kombinace – modrá, růžová a šedá.

Riko Molla stoneKde koupit?

Další variantou v této cenové kategorii je Inglesina Sofia, kterou výrobce nabízí v několika barevných kombinacích. Za příjemnou cenu okolo 12 000 Kč obdržíte hlubokou korbičku, pevný podvozek Comfort Ergo Bike, stojan Stand UpTM, pláštěnku a moskytiéru. Díky systému Easy Clip se pak vůbec nemusíte obávat nasazování a snímání částí kočárku. Podvozek je vyroben z ocelových trubek a je kompletně odpružen. Systém Easy Clip vám pak dále umožňuje využít konstrukci i pro autosedačku Inglesina Huggy.

Nevýhodou tohoto kočárku můžou být jeho kolečka, která jsou pevná a nafukovací. Díky pevným kolečkům se může s kočárkem hůře manipulovat a budete si taktéž muset hlídat, aby kola byla nafouklá a měla správný tlak.

Inglesina Sofia 2018 hluboký kočárek

Kde koupit?

Pokud máte osobní zkušenost s výše uvedenými kočárky nebo si myslíte, že stojí za zmínku ještě nějaký jiný model, určitě se s námi o svůj názor níže v komentáři podělte.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *