Nejlepší kombinovaný kočárek nad 20 000 Kč

Nejlepší kombinovaný kočárek nad 20 000 Kč

V dnešním článku jsem si pro vás připravila poslední kategorii kombinovaných kočárků v cenové relaci nad 20 tisíc korun. V první části vám představím mnou doporučené modely kočárků, které mě zaujali jak svým vzhledem, tak svými vlastnostmi. Doporučení je řazeno dle ceny vzestupně.

Hned na začátek vám představím trojkombinaci kočárku Britax Set Smile III, kterou je možné pořídit něco okolo 22 tisíc korun. Oproti jiným trojkombinacím zde musím vyzdvihnout volbu vajíčka, která je opravdu dobrá! Jedná se o větší a především kvalitní vajíčko Baby Safe 2 i-Size. Samotný kočárek je široký „jen“ 57 cm, a proto je vhodný do města a obchodních domů. Výrobce pak rovněž uvádí, že kočárek zvládne i těžký terén a to především díky centrálnímu odpružení podvozku a samostatného odpružení kol. Věřím, že tento systém je skvělý a vaše dítě bude jako v bavlnce, ale kola jsou poměrně maličká a pokud narazíte na bláto nebo sníh, tak se vám s velkou pravděpodobností přední kolečka zaseknou díky ucpání právě malé mezery, kterou dělí kolečka od podvozku. Za mě tedy do terénu spíše ne.

Britax Set Smile III trojkombinace

Kde koupit?

V případě, že hledáte parťáka do města, ale i pro aktivnější chvíle vřele vám doporučuji kočárek od značky Thule. Přesněji tříkolku s otočným předním kolem Urban Glide 2. Kočárek nejen že dobře vypadá, ale jeho jízdní vlastnosti jsou opravdu nadprůměrné. Konstrukce je lehká, ale bytelná, madlo se dá samozřejmě přizpůsobit vaší výšce a díky velkým kolům zvládne kočárek opravdu hodně. Ruční brzda je velkou výhodou. Z vlastní zkušenosti ale mohu také říci, že bych u této značky uvítala delší stříšku a polohování až do úplné lehu. Kočárek nyní zakoupíte za super cenu včetně široké příslušenství (korbička, pláštěnka, síť proti hmyzu, madlo), které se u Thule většinou musí dokoupit samostatně.

Thule

Kde koupit?

Do terénu pak od této značky mohu doporučit model Glide 2 Jet, který se liší předním pevným kolem. Je potřeba ale myslet, že právě pevné kolo činí kočárek v menších prostorech poněkud nemotorným. Do nákupního centra jej já osobně neberu…v terénu ale zvládne nemožné. 

Dalším zajímavým kouskem je kočárek ze stáje Neonato, model Puro Off Road. Model nabízí několik zajímavých a neobvyklých barevných kombinací. Design je nadčasový a na první pohled zaujmou hnědé doplňky z eko kůže. Přední kolečka se řadí k těm větším a díky jinému systému jejich upevnění nehrozí jejich zadrhnutí. Do terénu bych se tak s tím kočárkem klidně vydala. Součástí kočárku je hluboká korba, sportovní verze, nánožník, velký koš na magnet, přebalovací taška a pláštěnka. Autosedačku je možné dokoupit buď od stejné značky nebo od výrobce autosedaček Maxi-Cosi.

NEONATO Puro Off Road

Kde koupit?

V mém okolí jsou maminky velmi spokojené s kočárky Joolz, a tak nebude tato značka chybět ani v mém výběru. Zalíbil se mi model Day 3, který nabízí opravdu dlouhý seznam pozitiv. Celá konstrukce kočárku je poměrně dost vysoká. Hurá! Konečně někdo myslet na dlouhány. K dítěti se tak nemusíte sklánět skoro až na zem a zároveň to přináší hoooodně místa nad košíkem velikosti XL. Kočárek patří mezi ty užší, a tak manévrování v uličkách obchodu půjde bez problémů. Je rovněž lehký a snadno se skládá. Za mě palec nahoru i za XL sluneční stříšku. Osobně se přiznám, že mě zde děsí ta malá kola. Budiž ale k dobru výrobci, že jsou vyrobena z materiálu, u kterého nehrozí defekt.

Joolz Day 3

Kde koupit?

Cybex Set Priam Rosegold jsou designové kousky, které začínají na ceně někde kolem 35 tisíc Kč. Hlavním prvkem je podvozek a doplňky v barvě zlatorůžové. Zakoupit můžete jednoduchý černý kočárek ale i třeba extravagantní kousek z řady Spring Blossom. Jedná se o kočárky kvalitně zpracované, lehké, snadno skladné. Podvozek je odpružený a díky režimu dvou kol se nemusíte bát nerovného terénu, pláže nebo schodů.

CYBEX Set Priam Rosegold

Kde koupit?

Na závěr jsem si pro vás nechala luxusní set od amerického designera Jeremyho Scotta, za který ale budete muset zaplatit neuvěřitelných 70 000 Kč! Pro někoho možná šílené, pro jiného nutnost.

Jeremy Scott Wings

Kde koupit?Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *