Nejlepší kombinované kočárky nad 20 000 Kč

Nejlepší kombinované kočárky nad 20 000 Kč

V dnešním článku jsem si pro vás připravila poslední kategorii kombinovaných kočárků v cenové relaci nad 20 tisíc korun. V první části vám představím mnou doporučené modely kočárků, které mě zaujali jak svým vzhledem, tak svými vlastnostmi. V druhé části najdete několik kočárků, které jsou neobvyklé buď svým designem nebo šíleně vysokou cenou. Doporučení je řazeno dle ceny vzestupně.

Inglesina Aptica 4v1 2018 je sice loňský model, ale za cenu kolem 25 000 Kč obdržíte kvalitní trojkombinaci doplněnou o stojan Stand UpTM. Korbička je jedna z nejprostornějších, které výrobce nabízí. U tohoto modelu také obdržíte vylepšenou podložku Welcome PadTM, která byla vyvinuta ve spolupráci s neonatology a zajišťuje tak optimální pozici hlavy, páteře a rovněž nožiček miminka. Vybírat pak můžete celkově ze sedmi barevných provedení – Mineral Grey, College Blue, Indigo Denim, Mystic Black, Niagara Blue, Cashmere Beige a Iceberg Grey.

Inglesina Aptica 4v1 2018 Mineral Grey

Kde koupit?

Za cenu jen o pár stovek vyšší je možné pořídit i trojkombinaci od značky Maxi-Cosi model Nova 4, kterou výrobce označuje jako velmi vhodnou do terénu. Set obsahuje hlubokou a sportovní korbu, nákupní košík, sluneční stříšku, bezpečnostní madlo, držák na slunečník a pláštěnku. Mezi vlastnosti kočárku samozřejmě patří snadné ovládání, otočná přední kola s aretací, nastavitelná výška rukojeti, odpružení podvozku, nastavitelná poloha pro sezení, apod. Všechny barevné kombinace najdete zde.

Maxi-Cosi Nova 4

Kde koupit?

Dalším doporučením je kočárek Concord Travel Set Neo Air.SafePokud vás tento model zaujal, více informací najdete zde.

Concord Travel Set Neo Air.Safe+Sleeper Cosmic Black 2018

Kde koupit?

V rámci daného rozpočtu je mým velkým favoritem Joolz Day³ Quadro, který se mi velmi líbí díky svému minimalistickému designu. Oproti svému staršímu modelu Joolz Day nabízí řadu vylepšení:

  • lepší stabilitu a jednodušší skládání,
  • podvozek vyrobený z leštěného hliníků (odolnější materiál vůči poškrábání a oděrkám),
  • pohodlnější ovládání brzdy,
  • nové barvy a komfortnější jízdu díky novinkám na konstrukci.

Jako velké pozitivum musím zmínit výšku konstrukce, která je oproti jiným značkám velmi praktická. Kočárek můžete jednoduše zasunout i k jídelnímu stolu a dítě pohodlně nakrmit bez zbytečného předklánění. Díky tomu se rovněž jednoduše dostanete k velkému koši připevněnému pod korbou kočárku. Širokou škálu barev ale u tohoto modelu nečekejte. Kočárek zakoupíte v šedé, černé nebo modré barvě.

Joolz Day³ Quadro Kompletní set 2019 Grigio

Kde koupit?

Od tohoto výrobce upoutal mou pozornost i loňský model Geo2. Cena se může lišit podle preferované barvy, ale i u prémiových odstínů se budete vejít do 30 000 Kč.

Joolz Kombinovaný Geo2 Studio Graphite 2018

Kde koupit?

Posledním mým doporučením je kočárek Bugaboo Fox Classic, který díky hliníkovým částem konstrukce působí elegantním dojmem. Všechny textilní komponenty je možné sundat a vyprat v pračce. Rovněž je tedy můžete nahradit jinou barevnou kombinací nebo vzorem. Z osobního zkušenosti mohu u kočárků Bugaboo do nebe vychválit jejich jednoduché ovládání a to i ve větším terénu. Konstrukce se velmi dobře skládá a díky adaptérům můžete na konstrukci nasadit několik modelů autosedaček od značky Maxi-Cosi, Britax Römer nebo Cybex. Jako nevýhodu vidím výšku konstrukce, která je oproti výše uvedenému modelu Joolz opravdu nízko. Z hlediska stability a bezpečnosti je to naopak naprosto v pořádku, ale pro dvoumetrové tatínky to nemusí být to pravé ořechové. Kočárku to ubírá i na vzhledu.

Bugaboo Fox Complete Alu/Black Fresh White 2018

Kde koupit?

Designové lahůdky?

Pojďme se společně mrknout na několik kousků, které jsou buď svým vzhledem trochu bláznivé a nebo je bláznivá jejich přemrštěná cena!

Prvním kočárkem, který bych sem zařadila je Neonato Puro NeoPop. Nevím jak tento model působí na vás, ale na mě je to už trochu moc. Mimo „veselého“ vzhledu vám ale jinak kočárek nabídne vše, co potřebujete. Zakoupíte jej v trojkombinaci – hluboká a sportovní korba, autosedačka. Snadno se skládá. Má kvalitní odpružená kolečka z materiálu EVA, u kterých se nemusíte bát píchnutí a složité údržby.  Přední kola jsou otočná s možností aretace. Za cenu cca 29 000 Kč obdržíte také přebalovací tašku s podložkou a univerzální pláštěnkou.

Neonato Puro NeoPop 2018 Lollypop

Kde koupit?

Když se řekne značka Stokke, tak mi na mysl padne kvalita. Ale rovněž vyšší cena. Ráda bych tak zmínila model Xplory Balance Limited Edition 2019, který je svým vzhledem velmi zajímavý a moc se mi zalíbil. Kočárek je vhodný od narození do cca 15 kg a nabízí mimořádně pohodlnou hlubokou korbu s dobře zabudovanou ventilací, nastavitelnou výšku sedadla a rukojeti, vylepšenou opěrku nohou, aretaci předních kol a třeba také rozšířenou stříšku s ventilací.

STOKKE Xplory Balance Limited Edition 2019 Soothing PinkKde koupit?

Na závěr jsem si pro vás nechala luxusní set od amerického designera Jeremyho Scotta, za který ale budete muset zaplatit neuvěřitelných 70 000 Kč! Přijde vám to také tak šílené?

Cybex Priam Lux Seat Wings Lux carry cot by Jeremy Scott

Kde koupit?Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *