Nejlepší hluboký kočárek do 10 000 Kč

Nejlepší hluboký kočárek do 10 000 Kč

V tomto článku se budeme věnovat výběru hlubokých kočárku v cenovém rozsahu do 10 000 Kč. Hluboké kočárky jsou určeny pro novorozence a miminko vám v něm vydrží do cca 6-8 měsíců. Oproti korbičce u kombinovaného kočárku, bývá tento typ o trošičku větší. Miminko tak má dostatek pohodlí a prostoru. Nevýhodou je ale horší skladnost a u některých typů nemožnost připevnění autosedačky na daný podvozek.

Jako další mínus beru omezený výběr a poměrně vysoká cena vzhledem k době využití.

Nejlevnější variantou v této kategorii je Riko Molla, který bych vypíchla především pro možnost nastavení zavěšení korbičky do 3 poloh – velké plus pro vyšší rodiče. Celá konstrukce je hliníková a kola bezdušová s ložisky a odpružením. Přední kola jsou otočná s možností aretace. Sklon zad je možné nastavit do několika poloh, stejně jako výšku madla. V ceně je navíc nánožník, pláštěnka a praktická taška na kočárek. K zakoupení je v neutrální šedé, modré a růžové barvě.

Hluboký kočárek Riko

Kde koupit?

Jedním z dalších modelů pod 10 000 Kč je Inglesina Quad Ergo Bike 2015. Přestože jsme u značky Inglesina zvyklý spíše na retro kousky, tento model na mě působí velmi moderním a sympatickým dojmem. Kombinace dvou barev je příjemným osvěžením oproti nyní populární šedé nebo antracitové barvě. Velký výběr kombinací ale nečekejte. Tento model v tuto chvíli zakoupíte pouze v barvě Patagonia (viz. obrázek) nebo Forest.

Inglesina Quad Ergo Bike 2015 kočárek

Kde koupit?

Model Campo od výrobce Euro-Cart je v této kategorii posledním zmíněným hlubokým kočárkem. Je velmi elegantní a oproti Inglesině nebo i Corvusu působí moderně. Výrobce u tohoto modelu nabízí inovativní systém tří stupňové regulace výšky korbičky – to ocení jak rodiče vyššího, ale i nižšího vzrůstu. Kočárek je odpružený, rukojeť je možné nastavit dle vlastních preferencí a přední kola jsou otočná s možností aretace.

Hluboký kočárek Euro Cart

Kde koupit?Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *