Manuální odsávačky

Manuální odsávačky

V předchozím článku jsem se věnovala specifikaci a typům odsávaček, abyste měli představu na co se při výběru zaměřit. Nyní níže najdete několik mých doporučení na manuální odsávačky, které doporučuji zakoupit v případech, kdy potřebujete příležitostně odsát malé množství mléka.

V případě, že chcete mít odsávačku doma pouze „pro jistotu“ a na ostatní níže zmíněné varianty vám přijdou drahé, určitě vám přijde vhod odsávačka Akuku, kterou zakoupíte od částky 215 Kč. Recenzí sice moc nenajdete, ale příležitostně pro vaší úlevu svoji práci jistě odvede.

Akuku Ruční transparentníZobrazit recenzePorovnat ceny eshopů

Další levnější variantou je ruční odsávačka Canpol Babies Basic. Výrobce uvádí, že se odsávačka snadno obsluhuje a díky malému počtu dílů se jednoduše čistí.

Canpol Babies BASIC ručníZobrazit recenzePorovnat ceny eshopů

Philips Avent Natural je mezi manuálními odsávačkami tím nejoblíbenější a nejlépe hodnoceným modelem. Na internetu produkt sežene nejlevněji za cca 800 Kč.

Manuální odsávačka Philips avent naturalZobrazit recenzePorovnat ceny eshopů

Velmi kladné hodnocení má také konkurenční Medela Harmony Light 2. Tato manuální odsávačka byla vytvořena na základě technologie dvou fázového sání a disponuje například i otočným madlem. Benefitem této značky je především to, že manuální odsávačku můžete kdykoliv rozšířit na elektrickou. Cenově se Medela Harmony Light pohybuje okolo částky 800 Kč.

Manuální odsávačka Medela Harmony Light_2

Zobrazit recenzePorovnat ceny eshopů

Poslední manuální odsávačkou, kterou vám v rámci našeho doporučení představím je LOVI ruční odsávačka EXPERT. Odsávačka pomocí 3D technologie odsávání perfektně napodobuje proces sání miminka a umožňuje tak bezbolestné a rychlé odsávání mléka. Sadu zakoupíte okolo 800 Kč.

Ruční odsávačka Lovi expertPorovnat ceny eshopůNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *