Hluboké kočárky do 20 000 Kč

Hluboké kočárky do 20 000 Kč

Hluboké kočárky jsou určeny pro novorozence a miminko vám v něm vydrží do cca 6-8 měsíců. Oproti korbičce u kombinovaného kočárku, bývá tento typ o trošičku větší. Miminko tak má dostatek pohodlí a prostoru. Nevýhodou je ale horší skladnost a u některých typů nemožnost připevnění autosedačky na daný podvozek.

Velkou novinkou roku 2019 je kočárek Coss Classic od výrobce Roan. Předností kočárku je velká hluboká korbička s nastavitelným opěradlem a matrací. Rám kočárku je vyroben z lehkého hliníku a rukojeť z PU kůže je výškově nastavitelná. Model zakoupíte v několika jednoduchých barevných kombinací. Největší stylovkou je pak právě design New Adventures, který můžete vidět na obrázku. Cena je více než přívětivá.

ROAN Hluboký COSS CLASSIC New Adventures 2019

Porovnat ceny eshopů

Model Molla od značky Riko oproti ostatním zmíněným hlubokým kočárkům působí moderním a elegantním dojmem. Nabízí velkou korbičku v kombinaci lesklé eko kůže a melanžové látky. Zipy jsou vodotěsné a přikrývka korby se uchycuje magnety. Lehký hliníkový podvozek s odpružením všech kol je samozřejmostí. Jako velké plus musím zmínit možnost nastavení zavěšení korbičky na konstrukci kočárku podle vaší výšky! Volit můžete ze tří poloh. V nabídce jsou tři barevné kombinace – modrá, růžová a šedá.

Riko Molla stonePorovnat ceny eshopů

Další variantou v této cenové kategorii je Inglesina Sofia 2018, kterou výrobce nabízí v několika barevných kombinacích. Za příjemnou cenu okolo 12 000 Kč obdržíte hlubokou korbičku, pevný podvozek Comfort Ergo Bike, stojan Stand UpTM, pláštěnku a moskytiéru. Díky systému Easy Clip se pak vůbec nemusíte obávat nasazování a snímání částí kočárku. Podvozek je vyroben z ocelových trubek a je kompletně odpružen. Systém Easy Clip vám pak dále umožňuje využít konstrukci i pro autosedačku Inglesina Huggy.

Nevýhodou tohoto kočárku můžou být jeho kolečka, která jsou pevná a nafukovací. Díky pevným kolečkům se může s kočárkem hůře manipulovat a budete si taktéž muset hlídat, aby kola byla nafouklá a měla správný tlak.

Inglesina Sofia 2018 hluboký kočárek

Zobrazit recenzePorovnat ceny eshopů

Krásný retro kočárek okolo 16 000 Kč taktéž nabízí výrobce Inglesina. Model Vittoria je opět k mání v několika barvách, které spolu s chromovaným podvozkem působí velmi elegantně. U kočárku určitě oceníte praktickou možnost polohování zad bez nutnosti vyndávání miminka ven. Polohování totiž ovládáte u rukojeti kočárku. Díky systému Easy Clip nebudete mít ani problém s připevňováním a odnímáním korby od podvozku a korbička je rovněž schválena pro přepravu dítěte v autě (nutno pořídit sadu Inglesina Auto Kit). V ceně kočárku mimo jiné obdržíte i tašku na rukojeť s přebalovací podložkou.

Inglesina Vittoria 2017 hluboký kočárekPorovnat ceny eshopů

Posledním dnešním tipem je hluboký kočárek Stylo Class od firmy Bébécar. Tento model se pyšní natáčecími koly (40°) s možností aretace, měkce odpruženým podvozkem, chromovanou konstrukcí a výškově nastavitelnou rukojetí. Prostorná korba kočárku je vybavena měkkou matrací se čtyřmi polohami opěrky hlavy. Opět můžete vybírat z několika povedených barevných kombinací.

Bebecar Stylo Class hluboký kočárek

Porovnat ceny eshopů

Pokud máte osobní zkušenost s výše uvedenými kočárky nebo si myslíte, že stojí za zmínku ještě nějaký jiný model, určitě se s námi o svůj názor níže v komentáři podělte.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *