Elektrické odsávačky

Elektrické odsávačky

V předchozím článku jsem se věnovala specifikaci a typům odsávaček, abyste měli představu na co se při výběru tohoto pomocníka zaměřit. Zde najdete několik mých doporučení na elektrické odsávačky, o kterých si myslím, že stojí za koupi.

Mým osobním favoritem z pohledu ceny/výkon je odsávačka mateřského mléka PHILIPS AVENT NATURAL. Odsávání mléka je mnohem jednodušší a příjemnější díky měkké masážní podložce s masážními prvky, která jemně prs stimuluje, aby se mléko uvolnilo. Následně si sama můžete zvolit ze 3 rychlostí odsávání. S touto odsávačkou mám vlastní zkušenost a doposud jsem s ní neměla žádný problém. Vřele doporučuji!

Odsávačku můžete zakoupit v základním balíčku za částku kolem 3 000 Kč nebo v balíčku doplněným o kojeneckou lahvičku a VIA pohárky s víčkem pro uskladnění mléka. Velkou sadu pak pořídíte o pár stovek dráže.

Odsávačka Philips avent naturalZobrazit recenzePorovnat ceny eshopů

Velmi kladné hodnocení ze strany uživatelek má dvoufázová odsávačka MEDELA SWING. Model Swing, stejně jako výše zmíněná odsávačka od Aventu, nejdříve prso stimuluje a tím podporuje laktaci. V druhé fázi začne odsávačka napodobovat sání kojence – sání je pomalejší, ale mnohem intenzivnější. Medela Swing se pyšní malým motorem a tím i lepší skladností. Cena je ale oproti konkurenci o dost vyšší a pohybuje se okolo částky 4 000 Kč.

Odsávačka Medela swingZobrazit recenzePorovnat ceny eshopů

Opět se vám mnohem více vyplatí zakoupit startovací sadu, která navíc obsahuje kojeneckou láhev, vzorek hojivé masti Purelan, sáčky na skladování mléka, vzorek jednorázových prsních vložek, sterilizační sáček a praktickou omyvatelnou taštičku se zipem. Zvýhodněnou sadu zakoupíte za částku něco málo přes 4 000 Kč.

Medela swing starter sadaZobrazit recenzePorovnat ceny eshopů

Za přijatelnější cenu cca 1 900 Kč můžete zakoupit elektrickou odsávačku mléka od značky Tommee Tippee. Odsávačka disponuje měkkou silikonovou přísavkou, která má věrně napodobovat přirozené sání dítěte. Pro maximální pohodlí a efektivní odsávání si můžete sama vybrat ze 4 stupňů odsávání. Balení pak obsahuje láhev C2N se savičkou, sterilizační krabici, nádobku na skladování mléka a 6x prsní vložku. V rámci hodnocení ale uživatelky zmiňují vyšší hlučnost přístroje.

Odsávačka Tommee TippeeZobrazit recenzePorovnat ceny eshopů

Za zmínku určitě také stojí odsávačka Canpol Babies elektricka EasyStart. Tato dvoufázová odsávačka disponuje třemi stupni regulace sání a mléko můžete odsávat buď do láhve nebo přímo do zásobníku pro uchování mléka. Canpol Babies EasyStart zakoupíte za parádní cenu již kolem 1 500 Kč.

Odsávačka Canpol Babies Easystart

Zobrazit recenzePorovnat ceny eshopů1 komentářů ke článku “Elektrické odsávačky”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *